F

Home in style

קסם ורומנטיקה תחת שיפוץ
יונת, היתה מפעם לפעם משוחחת איתי על שיפוץ אפשרי בביתה, אבל, זה הפך להיות  דיבור רציני ברגע שאחרון הילדים פרח מן הקן, “זהו, הגיע זמננו לפרוח” היא אמרה. אז דיברנו על החדרים הקטנים, על מקומות איחסון שתמיד חסרים, על האור שחסר באיזור המדרגות, על חדרי המקלחת הזעירים, על עלויות, דיברנו על לוחות זמנים, על חללים זוגיים שהם לא בהכרח חדר שינה, ופתאום הגיע הרגע. נפגשנו, מדדנו, אושרה התוכנית ששרטטתי, וחתמנו על החוזה. אבל ההתרגשות והעליצות לא הכינו אותנו לאסון שקרה. ערב לפני תחילת העבודה הגיע טלפון בו יונת בישרה לי בקול מרוסק על מות אמה...דלתות מסתובבות                             

כבר זמן מה מתגלגל בראשי הקודח רעיון..  למה זה קשור?? לצבע, ברור..נו מה אז זהו,אתמול החלטתי! אני עומדת לצבוע  את הדלת המקשרת בין המטבח לחדר כביסה. יום שמש כזה חבל לבזבז..(סתם תירוץ) לא סתם לצבוע... אלא בצבע של לוח גיר.. אהמ.. רק איך עושים את זה? ואיך בדיוק? מה, כל הדלת תהיה שחורה??

אורבניות צעירה בכפר סבא

ישבתי עם טפת (הנערה המדוברת) לשיחה על סגנון, העדפות, רצונות וצרכים, ואח"כ עם אמה, כי, בכל זאת צריך להיצמד לתקציב. בניתי לוח השראה המבוסס על אוירה אורבנית צעירה בצבעי אפור-שחור-לבן, וכתמי צבע להדגשה. ו.. התחלנו לעבוד. החלטנו על צבע. הקירות נראו נפלא באפור רך עם נטיה עדינה לסגלגל. את הקניות המשלימות אני תמיד מתכננת בסיום הצביעה.. הצבע נראה אחרת על הקיר מאשר במניפה לתקרה קנינו אהיל יפהפה מנירוסטה ...דירה נחשקת במספר צעדים

הפוסט הזה מוקדש לכל אלו שנתקפו ב’בהלת’ השיפוצים של טרום פסח. איך תמיד כולם נזכרים דקותיים לפני החג שהבית דירה זקוקים לשיפוץ קל שבמהרה הופך ל"כבד" לכיס ולנשמה?!

ולמה תמיד מתלווה לכך התחושה  שאי אפשר לוותר עליו..?! רגע לפני שאתם מזמינים שיפוצניק הביתה…אספתי עבורכם מקבץ טיפים והשראות להשגת מראה יפה ונחשק של דירתכם.
קירות מדברים                                           
אחת מהדרכים שלי ליצור אפקט ‘wow‘  כשנכנסים לדירה שאותה אני מעצבת היא שדרוג קירות הבית. לא עוד עוגן לתליית התמונות,או מחיצות בלבד, אלא, אלמנט מרכזי שיכול להפוך בהינף יד לנקודת מוקד מרהיבה וממגנטת.תחשבו על שמלת ערב שמוטמע בה מלכתחילה תכשיט פיסולי מרהיב.ו בדרך כלל הבלטה של קיר אחד בחלל, יוצרת את כל החגיגה.
צו 8 למעצבות 

החייל דן שמלה, שנולד בצרפת והיה שובב בילדותו,
גדל להיות חייל בנח"ל. יומיים לאחר פרוץ המבצע,
קיבלה משפחתו הודעה כי נפצע קשה והובהל לבית החולים ברזילי עם פגיעות קשות ורסיסים ברגל ובבטן. בימים אלו הוא מחלים ומתאושש ובקרוב  מאוד יזכה דן לחזור לחדר שחיכה לו בסבלנות. המעצבות איריס ורשבסקי, מיה חסון ואילנית טוויזר ברקוביץ נכנסו לראשונה לחדר מינימלסטי בפריטים וריהוט, חדר שהצניעות בלטה בו ונראה ששיקפה את אופי החייל שישן בו. "החדר הפשוט חיכה לו שישוב בריא ושלם, אבל לצערנו החייל שלנו חזר פצוע קשה מהמבצע."

הסוכה הלבנה שלי 

לפני פחות מחודש חזרנו מסופשבוע ארוך לרגל
יום נישואינו מבודפשט הכל כך מקסימה, אחד
הדברים שתפסו את עיני היו כל הנוריות המנצנצות
לכל אורך הרחובות, על העצים, בפתחי החנויות,
בבתי הקפה, פשוט קסום!!! ואז הודעתי לגאון שלי
שמזה אנחנו צריכים לקנות והרבה, ברור לכם
שחשבתי על סוכות ועל סוכה קסומה, לא סתם
קוראים לשרשרת נוריות הלד האלו : Fairy light.
ובכן, לצערי, לא מצאנו את החנות הנכונה, אז
שרשראות קסומות לא יהיו השנה.
קדימה Plan B: סוכה לבנה, זה הגו'ק החדש שנכנס לי לראש.
 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה